MISSONIC YÜZ TEMİZLEME CİHAZI NASIL KULLANILIR?

Missonic Usage of Cleaning Mode

TEMİZLEME MODU KULLANIMI 

1  Yüzünüzdeki makyajı, makyaj çıkarıcı ile temizleyin; yüzünüzü ıslatın ve sevdiğiniz bir yüz yıkama jeli veya köpüğünü yüzünüze sürün.
2  Güç düğmesine basarak cihazı açın ve istediğiniz hızı ayarlamak için, "-" veya "+" düğmelerini kullanarak hızı ayarlayın.

3  Missonic temizleme yüzeyini ıslatın ve küçük dairesel hareketler ile yüzünüzün her bir bölgesinde 10-15 saniye olmak üzere, toplamda 1 dakika kadar yüzünüzde gezdirin. Fırçanızın üst yüzeyindeki daha sert silikon kıllar, burun bölgeniz için daha derin bir temizlik sağlar.

Göz bölgesini, yavaşça temizlemeden önce cihazın yoğunluğunu azaltın, 8 sn kadar nazikçe bu bölgeyi temizleyebilirsiniz.

5  1 dakika sonra, işlemin bitmesi ile cihazı kapatın. Yüzünüzü ve cihazınızı temiz su ile durulayın. En sevdiğiniz cilt bakım ürününü veya serumunu uygulayın.

 

ANTI-AGING MODU KULLANIMI

 1  Yaşlanma karşıtı modu etkinleştirmek için cihazı açın.

2  Anti-aging yüzeyini kırışmaya eğilimli alanlar olan kasların gerginlik yaptığı endişe çizgilerine, gülme çizgilerine, kaz ayaklarına toplamda 1 dakika kadar uygulayın(bastırın).

Missonic kırısıklığa yatkın bölgeye daha düşük frekansta titreşim vererek cilt bakım ürünlerinin emilimini arttırırken, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır ve cildinize daha sıkı ve esnek bir görünüm kazandırır.

3  Her aşama için yaklaşık 10 saniye tutabilirsiniz.

KEŞFET

About Us Yüz Temizleme Cihazı | MISSONIC ... Yüz Temizleme Cihazı | MISSONIC Yüz Temizleme Cihazı | MISSONIC