Erkek Cilt Bakım Ürünleri - Missonic Erkek Yüz Bakım Cihazı

Erkek Cilt Bakım Ürünleri - Missonic Erkek Yüz Bakım Cihazı
Missonic Erkekler için Sakal ve Yüz Temizleme Cihazı, yüzünüzün üstün bir temizliği için tasarlanmış, missonic® teknolojisi ve anti-aging sistemi ile geliştirilmiştir. Cildinizi arındırmak, canlandırmak ve pürüzsüz bir traş deneyimi yaşamanız için, missonic dakikada yaydığı 8500 ultrasonic titreşim özelliği ile yüzünüzde nazik fakat derinlemesine üstün bir temizlik sağlar. Bu gelişmiş teknoloji; cildinizdeki kan akışının artmasına izin vererek, doğal yolla cildinizdeki kolojen üretimini tetikler. Böylece cildin elastikiyeti artarak, yumuşak, pürüzsüz, sıkı ve siyah noktalardan arınmış daha parlak bir cilt sunar.
Yüzünüzü daha yumuşak bir traş için, Missonic sakal ve yüz temizleme cihazı ile traşa hazırlayın. Missonic, traş sırasında oluşabilecek tahrişi önler ve aynı zamanda her erkeğin endişesi olan kıl batmalarını tamamiyle ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Düzenli kullanımla yüzünüzdeki dirilik ve canlılığı hemen fark edersiniz.
Artık traş olmak erkekler için missonic cilt temizleme cihazları ile çok daha kolay ve keyifli.
Masaj etkisi ile cilt bakım ürünlerinin emilimini arttırmak ve maksimum etkinlik sağlamak için bu cihazı en sevdiğiniz yüz temizleme jeli ile kullanın.
Missonic, hypoallergic ve hijyenik su geçirmez silikondan imal edilmiştir.
Geleneksel yüz fırçalarının aksine yedek fırça başlıkları gerektirmez.
Missonic erkekler için sakal ve yüz temizleme cihazı, beraberinde sunulan USB kablosu ile elektrik güç prizi, bilgisayar veya cep telefonları ile şarj edilebilir. Tam şarj başına 500'e varan kullanım sağlar.
• 15 farklı güç seviyesi ve dakikada 8500 ultrasonik titreşimle derinlemesine temizlik sağlar ve sakallarınızı yumuşatır
• Anti bakteriyel,  kokuya dayanıklı medikal silikon kıllar ile en hassas ciltler için
• Tam dolu bir şarj ile 500'e varan kullanım sağlar
• Arka tarafında yer alan silikon tepeleri ile cildinize sıkılaştırıcı yüz masajı yapmanızı sağlar ve ince çizgilerin görünümünü azaltır.
• %100 su geçirmezdir.
• MISSONIC Türkiye garantisi altındadır.

MISSONIC sakal temizleme cihazı, yüz kıllarınızda gün boyu biriken kir, yağ ve ölü derilerin %99,5'ini, hassas medikal silikon temas noktaları ve yaydığı ultrasonik dalgalarla yüzünüzden ve bıyığınızdan nazikçe arındırır, yumuşatır.
Daha temiz, yumuşak ve kolayca şekillendirebileceğiniz bir sakal ile herkesden bi tık önde olun!
About Us Yüz Temizleme Cihazı | MISSONIC ... Yüz Temizleme Cihazı | MISSONIC Yüz Temizleme Cihazı | MISSONIC